Nauka 18.04.2016

Zostań Mówcą Doskonałym! Kolejna edycja warsztatów już wkrótce

Nie umiesz przełamać strachu i tremy związanych z wystąpieniem przed publicznością? Chcesz poprawić swoje umiejętności oratorskie? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Trzy dni warsztatów, profesjonalni trenerzy, zajęcia w studiu radiowym i na scenie teatru – to wszystko w ramach projektu „Mówca Doskonały” organizowanego przez AEGEE-Kraków.

 

W dniach 9-11 maja 2016 w Krakowie odbędzie się V edycja projektu „Mówca Doskonały”. Organizowany przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków cykl szkoleń skierowany jest do studentów i absolwentów wszystkich krakowskich uczelni, zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji miękkich w zakresie wystąpień publicznych.

Właściwa autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem i umiejętność wpływania na słuchaczy to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu zawodowego i budowania relacji z innymi ludźmi, zarówno tych profesjonalnych, jak i osobistych. Udział w warsztatach pozwoli uczestnikom nauczyć się, jak wypowiadać się w sposób swobodny, świadomy i przyciągający uwagę odbiorców, bez niepotrzebnego stresu czy lęku. Celem projektu jest nie tylko przekazanie fachowej wiedzy na temat wystąpień publicznych, ale także umożliwienie wypróbowania zdobytych umiejętności w praktyce i zachęta do dalszego ich rozwoju.

Cykl szkoleń w ramach „Mówcy Doskonałego” obejmuje m.in. metody manipulacji w wystąpieniach publicznych, prawidłową mowę ciała i dykcję, dress code, improwizację czy sposoby walki z tremą. Warsztaty poprowadzą profesjonaliści zajmujący się na co dzień tematyką wystąpień publicznych i autoprezentacji, w tym aktorzy teatralni i prezenterzy radiowi. Do dyspozycji uczestników zostanie oddana scena teatru oraz studio radiowe, by stworzyć jak najlepsze warunki do ćwiczeń praktycznych. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest uiszczenie niewielkiej opłaty aplikacyjnej, a jego ukończenie zostanie potwierdzone certyfikatem.

Europejskie Forum Studentów AEGEE jest jedną z największych międzynarodowych organizacji studenckich w Europie, skupiającą ok. 15 tys. studentów z ponad 200 miast. Cele organizacji to m.in. promowanie aktywnego i otwartego społeczeństwa, stwarzanie możliwości dla rozwoju młodych ludzi oraz wspieranie ich integracji w ramach zjednoczonej Europy. Oddział AEGEE-Kraków jest jednym z najbardziej aktywnych w całej Europie i zrzesza studentów wszystkich krakowskich uczelni.

Więcej informacji o projekcje na stronie:

https://www.facebook.com/MowcaDoskonaly/

oraz wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/470207259841794/