Nauka 22.02.2018

VII Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej to największy projekt Koła Naukowego Modelowania Finansowego, działąjącego przy Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Konferencja to trzy dni wykładów, warsztatów i konkursów, organizowane w całości przez studentów.


W tym roku odbędzie się już VII edycja tego wydarzenia. Tegoroczna konferencja została podzielona na 4 bloki tematyczne: naukowy, biznesowy, aktuarialny i giełdowy (ten ostatni współorganizowany z Fundacją GPW). W każdym z bloków wystapią prelegenci, którzy reprezentują największe firmy, zajmujące się szeroko pojętymi finansami oraz pracownicy naukowi najlepszych polskich uczelni.
W pierwszy dzień konferencji zaplanowane są również warsztaty tematyczne, w czasie których uczestnicy będą mogli zdobyć praktyczne umiejętności, przydatne na rynku pracy.
W trzeci dzień z kolei tradycyjnie już odbędzie się konkurs studenckich referatów. Jury wyłoni trzy najlepsze wystąpienia, których autorzy zostaną nagrodzeni wspaniałymi prezentami od naszego głównego sponsora- firmy UBS.

Zgłoszenia do konkursu referatów wciąż trwają, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszej stronie http://www.knmf.agh.edu.pl/index.php/konferencje-naukowe/vii-konferencja-naukowa
W menu po lewej stronie oprócz zgłoszenia do konkursu referatów znajduje się również formularz zgłoszeniowy na uczestnika VII Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej oraz harmonogram, który stale aktualizujemy.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/221726811707205/

Zapraszamy!!!