Nauka 07.05.2014

SZTAFETA MARZEŃ

8 maja, podczas X-tremaliów, imprezy odbywającej się na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – łącząc siły w 100-kilometrowej sztafecie – możemy wspólnie spełnić marzenie Klaudii.

 

Ma 17 lat i jest podopieczną Fundacji Mam Marzenie. Choroba nie pozwala jej realizować sportowej pasji, ale ona się nie poddaje – w domu urządza małą siłownię, która przyda się, kiedy wreszcie będzie mogła walczyć o powrót do formy. A w siłowni oczywiście nie może zabraknąć bieżni. Właśnie o niej marzy Klaudia.

 

Jak to działa?

To proste – wystarczy, abyśmy w sztafecie przebiegli 100 kilometrów, a Sponsor – firma Spokey – przekaże Klaudii wymarzoną bieżnię. Długość odcinka, jaką musi przebiec jeden uczestnik nie jest określona – jeśli możesz pokonać 100 metrów – SUPER!, jeśli 10 – DOSKONALE! Każdy metr przybliży nas do celu. A to jest najważniejsze.

Po przebiegnięciu kolejnego odcinka biegacze będą przekazywać sobie pałeczkę, którą przejmie kolejny chętny. Pałeczek będzie kilka, więc wiele osób może biec jednocześnie.

Dla najwytrwalszych firma Spokey przewidziała drobne upominki. Dla wszystkich nagroda główna – możliwość spełnienia marzenia Klaudii.

 

Razem możemy więcej!

Sztafeta Marzeń to wspólny projekt Fundacji Mam Marzenie, Niezależnego Zrzeszenia Studentów UEK i firmy Spokey. To niezwykła okazja, aby spędzić aktywnie czas, spotkać się ze znajomymi, a przy okazji spełnić marzenie Klaudii! Każdy metr ma ogromne znacznie – nieważne, czy go przebiegniesz, przejdziesz czy się przeczołgasz. Byle do przodu!

Wszystkich chętnych zapraszamy! Razem udowodnijmy, że marzenia naprawdę się spełniają!

Gdzie: Kraków, ul. Rakowicka 2, Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego

Kiedy: 8 maja 2014, godz. 11-16

 

„Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem, będzie to już początek nowej rzeczywistości”.

abp. Helder Camara