Nauka 12.11.2014

PR Camp – ImPRove yourself! 

Rozpiera Cię energia i chęć rozwoju? PR to Twoja pasja, a w marzeniach także przyszłość? Jeśli pragniesz zostać profesjonalistą – oferujemy projekt właśnie dla Ciebie!

 

PR Camp – ImPRove yourself! - to trzecia już edycja szkolenia organizowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków w dniach 12-14 grudnia 2014 roku w Krakowie.

 

AEGEE-Kraków to lokalny oddział międzynarodowej organizacji AEGEE-Europe, której celami są m.in. integracja europejska, krzewienie postawy prospołecznej oraz aktywnego obywatelstwa, jak również mobilności i rozwoju młodych ludzi. AEGEE-Kraków to jedna z najprężniej działających filii organizacji – należy do niej ok. 100 studentów ze wszystkich krakowskich uczelni, angażujących się w przygotowywanie projektów na poziomie lokalnym oraz międzynarodowym – łącznie ok. kilkanaście rocznie. Po dwuletniej przerwie mamy przyjemność zaprosić na kolejną edycję PR Camp – jednego z najbardziej popularnych wydarzeń organizacji.

 

Tematyka trzydniowego wydarzenia PR Camp koncentrować się będzie na zagadnieniach m.in. jak: wewnętrzny oraz zewnętrzny wizerunek w NGO’s oraz korporacjach, promocja wydarzeń cyklicznych i jednorazowych, budowanie wizerunku marki
a promowanie konkretnego produktu, Social Media, PR w modzie, sporcie i mediach czy employment branding. Interaktywne warsztaty będą prowadzone przez trenerów zajmujących się powyższymi tematami w pracy zawodowej, a dla których PR to pasja i sposób na życie. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu uczestnicy będą mogli poznać tajniki zawodu i wyzwania, z którymi najlepsi zmagają się na co dzień.

Szkolenie skierowane jest do studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i marketingu, pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz posiadających podstawowe doświadczenie w tych dziedzinach. Cel projektu to umożliwienie uczestnikom przyswojenia kompleksowej wiedzy oraz wykorzystania jej w praktyce, jak również zdobycia umiejętności przydatnych w zawodzie i nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Dla najlepszych uczestników przewidujemy nagrody w postaci stażu w firmie partnerskiej.

 

W szkoleniach PR Camp weźmie udział 30 osób z całej Polski, dzięki którym otrzymają szansę na wybranie swojej własnej ścieżki oraz rozwój, którego efekty będą niezwykle przydatne w przyszłej pracy zawodowej.