News 05.10.2018

Planujesz kupić auto? Sprawdź kalkulator samochodowy!

Spełnić motoryzacyjne marzenia

Mimo że statystycznie zarobki Polaków rosną z roku na rok, kupno samochodu wciąż stanowi dla nas duży trud finansowy. Kiedy nie mamy możliwości lub nie chcemy czekać, aż uda się uzbierać odpowiednią kwotę, decydujemy się na kredyt samochodowy. To dobre rozwiązanie, jeśli chce się mieć auto wcześniej i bez konieczności mozolnego odkładania. Pamiętaj jednak, że zadłużając się w banku, finalnie oddajesz o 15-30% więcej, niż pożyczyłeś. Weź to pod uwagę i miej świadomość, że kredyty samochodowe są skonstruowane w taki sposób, żeby bank zarobił możliwie jak najwięcej.

Jeśli jesteś przekonany co do tego, że chcesz się zadłużyć w celu kupna auta, zrób to z głową. Nie zapominaj, że koszty praktycznie identycznego produktu, jakim jest kredyt samochodowy, mogą się znacznie różnić, bo nawet dwukrotnie. Podczas gdy w jednym banku oddasz o 15% więcej, niż pożyczyłeś, w innym ta wartość będzie wynosić 30%. Dlatego tak ważne jest, żeby znaleźć tani kredyt online na eKredyt24.com.pl. W jaki sposób to narzędzie pomaga osobom, które chcą się zapożyczyć w banku?

Jak działa kalkulator samochodowy

Dzięki witrynie eKredyt24.com i innym tego rodzaju stronom internetowym z pierwszej ręki dowiadujesz się, gdzie możesz uzyskać najtańszy kredyt. Jak to działa? Banalnie prosto – najpierw wskazujesz na podstawowe parametry auta (rok produkcji, marka i model), a następnie na zakres kwoty i termin spłaty kredytu. Następnie przechodzisz do informacji, które służą do ustalenia Twojej zdolności kredytowej. Musisz więc określić swój status mieszkaniowy, źródło dochodu i wysokość miesięcznych dochodów netto.

Po uzupełnieniu formularza kalkulator samochodowy generuje zestawienie, które obejmuje kilka ofert kredytów. W podstawowym widoku uwzględniającym wszystkie oferty jednocześnie ujęto wysokość pojedynczej raty, wartość RRSO, wysokość prowizji i całkowitą kwotę do spłaty. Każdą ofertę można jednak rozszerzyć i przejść do dokładniejszych informacji na jej temat, takich jak np. zakres wieku kredytobiorcy, maksymalna i minimalna wartość kredytu, możliwy okres kredytowania czy wymagane dokumenty i zabezpieczenia.

Krótko mówiąc, kalkulator samochodowy to idealne narzędzie dla osób, które planują się zadłużyć z myślą o kupnie auta. Dzięki niemu znalezienie najlepszej oferty na rynku staje się bardzo szybkie i łatwe. Co istotne, kalkulatory samochodowe nic nie kosztują i można z nich korzystać całkowicie za darmo. Nie wymagają też zaawanasowanej znajomości obsługi komputera, ponieważ są bardzo intuicyjne i przystępne dla każdego. Jeżeli więc nie zamierzasz przepłacać i chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszy możliwy kredyt samochodowy, koniecznie użyj tego narzędzia przed zakupem auta.

 

Materiał zewnętrzny