Nauka 29.05.2014

MULTI ROMA

Projekt MultiRoma odbędzie się w pierwszy czwartek czerwca (tj. 5 czerwca) w zabrzańskim kinie Roma. Rozpocznie się o godz. 18.00.
Link do wydarzenia na Facebook:
 https://www.facebook.com/events/235222220008559/?fref=ts

 

MultiRoma to projekt, który nawiązuje do popularnego już na całym świecie projektu TED. Projekt ma formułę paneli dyskusyjnych z ciekawymi oraz wybitnymi osobami z takich obszarów jak: kultura, nauka, religia a także biznes i polityka. Każdego miesiąca odbędzie się spotkanie z publicznością, poruszający konkretną tematyką.Każdy z gości dostaje 30 min. na wystąpienie oraz przekazanie swoich doświadczeń, obserwacji oraz wiedzy zgromadzonej publiczności. Może posługiwać się on różnego typu technikami, ważny jest jednak cel końcowy. Jest nim przekazanie idei wartej rozpowszechniania oraz dostarczenie bodźców do aktywnegodziałania.

 
Projekt jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą podejmować trudne tematy, poznawać ciekawych ludzi i kreować własną przestrzeń na swój indywidualny sposób. Każdego miesiąca podejmowane będą różnego typu rozmowy od psychologii po wychowanie seksualne. Wejście jest całkowicie bezpłatne. 

 

Pierwszy cykl otwieramy tematem "magia umysłu" i nie bez powodu. Będziemy rozmawiać o „magii umysłu”. Czyli jak umysł wpływa na nasze życie. Jak wielką ma siłę nasze myślenie i jak mocno wpływa na to co nas otacza - kim się stajemy oraz jak potężna jest podświadomość. Jak przekształcać myśli negatywne na pozytywne. Czy znając potencjał naszego umysłu można przełożyć to na realne wyniki w życiu zawodowymi i w życiu osobistym? Czy procesy zachodzące w naszym umyśle są kreatorem rzeczywistości?

 

Prelegenci:

Ryszard Klein: autor wyróżnionych wieloma nagrodami książek "Cisza – esencja naszego umysłu”. (http://lubimyczytac.pl/autor/86995/ryszard-klein) oraz "Jam Jest". Pierwsza książka została uznana za najlepszą książkę psychologiczną roku 2012 w plebiscycie organizowanym przez wortal Granice.pl. Pozycję tę przetłumaczono na język hiszpański i wydano również w Argentynie. Za całokształt pracy twórczej i pedagogicznej Autor został uhonorowany Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Temat, który zaprezentuje to: "Rozpoznać, rozwinąć i utrzymać własną moc".

 

Przemysław Podgórski: jego życiową misją jest pomaganie innym w osiąganiu mniejszych i większych sukcesów osobistych oraz zawodowych. Wieloletni praktyk, sprawdza i testuje najnowsze osiągnięcia nauki i psychologii, przekładając je następnie na praktyczne zastosowania w biznesie oraz życiu. Od wielu lat doskonały handlowiec, manager a obecnie także trener i coach, który skutecznie inspiruje do zmian mentalności. Twórca firmy UPCORE oraz autorskich systemów szkoleniowych. Ekspert od uwalniania ludzkiego potencjału oraz pokonywania wszelkich barier. 

Opowie o potencjale i sile umysłu w kontekście wprowadzania pożądanych i niezbędnych zmian, uwalniając tym samym energię do wytrwałego i skutecznego działania.

 

Grzegorz Cieślik: mówca motywacyjny, Mentor i Coach Transpozycji Osobistej, ekspert relacji damsko-męskichhttp://holisticmind.pl/holisticmind/grzegorz-cieslik/. Prowadził szkolenia i występował w dużych mediach jak Polsat, TVN itp. Jest autorem wielu artykułów z tematyki przemiany osobistej.  

Tematem przewodnim będzie holistyczny rozwój i transpozycja myśli.