Nauka 29.05.2014

Motivati:ON Kick

Motivati:ON Kick to największe i najważniejsze bezpłatne wydarzenie szkoleniowe w Krakowie tej wiosny.  Organizatorzy przygotowali ponad 500 bezpłatnych biletów, które można zarezerwować na oficjalnej stronie wydarzenia: www.motivation-kick.stugo.pl

 

Szkolenie odbędzie się 30 maja w Centrum Dydaktyki AGH od godziny 18:00 do 20:00, a poprowadzi je Marcin Pawelec ze StuGO.pl – doświadczony trener, coach i mówca. Ekspert z dziedziny komunikacji i motywacji.

Celem szkolenia jak piszą w swoich materiałach organizatorzy jest „zainspirowanie jak największej liczby młodych, proaktywnych ludzi. Studentów, przedsiębiorców oraz ludzi którzy zderzyli się rynkiem pracy i czują, że przydałby im się „kopniak motywacyjny””.

Organizatorzy wydarzenia czyli StuGO.pl, Koło Naukowe KADRA  i Dream Events Factory zapewniają, że nie będzie to zwykłe szkolenie motywacyjne ani tym bardziej nudny wykład. Wystąpienie Marcina Pawelca będzie zawierało elementy show, stand-up’u, tradycyjnego szkolenia oraz teatru. Ma być bardzo energetycznie i żywiołowo!

 

Ogromna ilość szkoleń, seminariów i konferencji w Polsce odbywa się w sposób sztampowy: wychodzi mówca, wygłasza swój wykład i schodzi ze sceny. Brak w tym polotu, energii i dobrej zabawy, która powoduje, że człowiek uczy się chętniej. Poprzez szkolenie motivati:ON Kick chcemy pokazać, że edukacja może wyglądać zupełnie, zupełnie inaczej – mówi Tomek Buczek z firmy StuGO.pl

 

Sama organizacja wydarzenia pokazała jak duży potencjał tkwi w krakowskich studentach. Okazuje się, że młodzi ludzie potrafią nie tylko się bawić, lecz również współdziałać i angażować się w duże, edukacyjne projekty. Motivati:ON KICK jest tego najlepszym przykładem. W promocji i organizacji całego wydarzenia z firmą StuGO.pl współpracuje 5 organizacji i inicjatyw studenckich z różnych krakowskich uczelni.

Wszystko po to by wspólnymi siłami stworzyć największe bezpłatne szkolenie w Krakowie i promować nowy model edukacji.

To właśnie najbardziej zaangażowani studenci, wcześniej odpowiednio przeszkoleni przez ekspertów ze StuGO w dniu wydarzenia będą dbać o jego uczestników. A jednocześnie będą także w praktyce uczyli się jak profesjonalnie organizować i zabezpieczać wydarzenia na kilkaset osób.

Szkolenie motivati:ON Kick odbędzie się 30 maja w Centrum Dydaktyki AGH (Pawilon U2) przy ul Reymonta 7 w godzinach od 18:00 do 20:00. Bezpłatne wejściówki zarezerwować można na stronie: www.motivation-kick.stugo.pl