Nauka 13.12.2016

Kliszożercy

"Kliszożercy" to Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tegoroczna, XI już, edycja konkursu skierowana jest do studentów z całej Polski oraz wykładowców krakowskich uczelni wyższych. Za główny cel stawiamy sobie zainteresowanie społeczności uczelnianej tematyką fotografii oraz realizowanie się w pasji.

W zimowej edycji "Kliszożerców" będzie można zawalczyć w jednej z dwóch kategorii. Pierwsza to fotografia cyfrowa z podziałem na studentów i wykładowców i tematami: "W krzywym zwierciadle" oraz "Kiedy gasną światła". W drugiej kategorii, Instagramowej, tematami są: "Winter is coming" i "W betonowej dżungli". Najlepsze prace zostaną wytypowane przez profesjonalne Jury, którego członkowie na co dzień zajmują się fotografią.
Zwieńczeniem konkursu będzie marcowy wernisaż, podczas którego autorzy zwycięskich zdjęć otrzymają wartościowe nagrody. Wszystkie prace będzie można oglądać na wystawie na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przez następne dwa tygodnie.Jednym z punktów w programie konkursu są warsztaty fotograficzne, które odbędą się w styczniu 2017 roku, a udział w nich będą mogły wziąć wszystkie chętne osoby.

Formularz do zapisów znajduje się na Fanpage’u Kliszożerców na Facebooku: https://www.facebook.com/kliszozercy/.