Nauka 02.05.2016

Juwenalia UEK 2016! Koniec II puli biletów

Koncert Główny już 5 maja! Przypominamy co Was czeka tego dnia na Kampusie UEK-u. Będzie się działo, bo tegoroczne Juwenalia napędza State Street Bank.

 

Koncert zaczyna się mocnym, rockowym występem zwycięzcy Przeglądu Kapel Rockowych. Zespół Flatmind składa się z trzech młodych artystów z Krakowa. Różne środowiska, z których pochodzą sprawiają, że ich muzyka jest bardzo różnorodna i nie sprowadza się do jednego gatunku. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla fanów gitarowych brzmień.

Nastepnie zagra raper, który w roku 2002 zaczął swoją karierę w czasie freestylowej Wielkiej Bitwy Warszawskiej, gdzie zajął miejsce w czołówce. Adam Te-tris Chrabin ma na swoim koncie setki koncertów, nawet poza granicami naszego kraju. Trzykrotnie reprezentował Polskę na HipHopKemp Festival w Czechach. Niedawno wydał płytę pt. „Definitywnie”, która zbiera znakomite oceny.

Tuż po nim na scenie pojawi się zespół Mikromusic, który z pewnością stworzy mikro-klimat pod sceną. Połącznie wielu gatunków muzyki takich jak trip-hop, jazz czy rock wraz z enigmatycznym głosem Natalii Grosiak, wprawią w zachwyt niejednego fana muzyki.

Chodzą pogłoski, że w Krakowie ma powstać metro. Nie wiemy na ile to prawda, ale 5 maja wjedzie na Kampus UEK-u za sprawą warszawskiego rapera. Taco Hemingway charakteryzuje się niesamowitą spostrzegawczością, która w połaczeniu z niebanalnymi rymami i ciekawym bitem wyniosły go na szczyty list przebojów, w zaledwie 3 lata! Kawałek „Następna stacja” nucą pod nosem wszyscy fani tego gatunku muzyki i nie inaczej będzie podczas Koncertu Głównego.

Nobody to love” czy „Glitterball” to utwory brytyjskiego duetu, które można usłyszeć na całym świecie. Zarówno w klubach, jak i rozgłośniach radiowych, grane są bez przerwy. Zespół, o którym mowa to Sigma. Mówi się, że dla muzyki drum and bass zrobili to samo, co Skrillex dla dubstepu. Jeśli wciąż nie jesteście, to sprawdźcie to sami już 5 maja na Kampusie UEK-u.

Śpieszcie się, bo bilety z II puli powoli się kończą. Można je dostać lokalnie, w klubie studenckim zaUEK oraz przez stronę www.biletomat.pl. Dodatkowo, na samym koncercie, możecie spodziewać się dużej ilości produktów od Lorenz®.