Nauka 28.02.2014

JAK BUDOWAĆ ZDROWE RELACJE W ŻYCIU PRYWATNYM I BIZNESIE

O tym jak budować zdrowe i wartościowe relacje międzyludzkie dowiedzą się uczestnicy konferencji „Sukces w relacjach, czyli co i z kim robić aby żyć dobrze w przyszłości” już 5 marca w Krakowie, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego.

Konferencja organizowana przez krakowskich studentów ma na celu pokazać młodym osobom jaki wpływ na życie oraz biznes ma sposób, w jaki komunikujemy się na co dzień z drugą osobą. Ponadto obecni na konferencji uczestnicy będą mogli zadawać pytania w formule „Questions & Answers” jednemu z najbardziej skutecznych trenerów biznesu w Polsce.

Czym jest „Sukces w relacjach”?

Pod nazwą „Sukces w relacjach, czyli co i z kim robić aby żyć dobrze w przyszłości” kryje się bezpłatna konferencja, na którą zaproszony został znany i ceniony wśród menedżerów trener i coach Alex W. Barszczewski.
Podczas spotkania poruszone i omówione na konkretnych przykładach zostaną takie zagadnienia jak: 

• Jak rozpoznać swoje zagrożenia i szanse
• Jakich relacji potrzebujesz prywatnie
• Jak zwiększyć Twoją zdolność zarabiania pieniędzy
• Jak nawiązać i utrzymać relacje z ciekawymi ludźmi
• Co zrobić, aby w otoczeniu mieć inspirujących i pozytywnych ludzi

Kim jest Alex W. Barszczewski?

Od ponad 20 lat międzynarodowy coach i konsultant pracujący z prezesami i członkami zarządów międzynarodowych korporacji zarówno w Polsce, jak i kilku innych krajach Europy. Pracuje też z kobietami aspirującymi do najwyższych stanowisk w biznesie i działalności społecznej, jak też z kluczowymi zespołami ważnych klientów. Ceniony za skuteczność, wszechstronność i dyskrecję. Angażowany wyłącznie dzięki propagandzie mówionej i dostarczanym rezultatom.
Prywatnie miłośnik dobrego, bezpretensjonalnego życia i robienia w nim pożytecznych rzeczy. Prowadzi działalność pro bono, wspierając młodych ludzi, którzy chcą w etyczny i skuteczny sposób wybić się ponad przeciętność. Stwarza im możliwość korzystania ze swojej wiedzy i bogatego doświadczenia. Propaguje też wśród młodych ludzi proaktywną postawę i zachęca do świadomego korzystanie z uroków otaczającego świata.

Jest autorem popularnego "Blogu Alexa", na którym od 8 lat dyskutowane są ważne tematy życiowe Czytelników. W 2013 roku napisał i wydał książkę "Sukces w relacjach międzyludzkich", w której dzieli się z Czytelnikami wiedzą o tym, jak budować dobre relacje i dzięki nim znacznie ułatwiać sobie osiągnięcie sukcesu w życiu i biznesie.
Konferencja jest bezpłatna, udział w niej jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie internetowej wydarzenia. 
Zapraszamy!

Więcej informacji na:

www.konferencja.sukceswrelacjach.pl oraz
https://www.facebook.com/events/824700487540540/ (bezpośredni link do wydarzenia na FB)