Nauka 21.03.2014

INSPIRUJĄCA KONFERENCJA YOUTH IN LEADERSHIP

Zbliża się tegoroczna edycja konferencji Youth in Leadership. Już 5 kwietna w siedzibie firmy Google w Krakowie spotkają się młodzi liderzy z całej Polski, aby wziąć udział w drugiej edycji inspirującej konferencji.

 

Youth in Leadership to nietuzinkowy projekt, który składa się z Konferencji oraz warsztatów Mentorship Program. Trzy dni warsztatów tworzą przede wszystkim ludzie, którzy mają odwagę zmieniać rzeczywistość na lepszą! Konferencja Youth in Leadership to kilkugodzinne spotkanie z fantastycznym gronem przywódców, wizjonerów i zarządzających.

Przygotuj się na gorące dyskusje, inspirujące wystąpienia i ogrom pozytywnej energii!

 

Podczas konferencji spotkasz wybitnych prelegentów takich jak m.in.

prof. Cezary Wójcik - założyciel i Dyrektor Center for Leadership, pracował
i studiował na Uniwersytecie Harvarda, gdzie ukończył m.in. Master Class for Leadership Educators.

Arkadiusz Skuza - współzałożyciel iTraff Technology Sp z o.o- według magazynu Brief Marketing jeden z 50. najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce, wielokrotnie wyróżniany m.in. przez Forbes i Newsweek.

Roman Łoziński - Strategy Director w agencji reklamowej Ars Thanea. Pasjonat reklamy, psychologii i ekonomii behawioralnej. Wykładowca Szkoły Marketingu Interaktywnego przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych.

Adam Karcz - laureat licznych konkursów i zawodów z dziedziny fizyki jądrowej. Uczestnik konkursu NASA Lunarbotics Mining Competition organizowanego w USA.

Wspólnie z zespołem stworzył robota Husar, którego podstawowe części w drodze do Stanów zgubiła zwykle niezawodna firma kurierska. Adam i jego współpracownicy w tydzień odtworzyli to, nad czym pracowali cały poprzedni rok.

 

Aby dołączyć do nas i stać się najlepszym liderem zarejestruj się już dziś pod adresem http://bit.ly/form-konferencja - udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona do 130. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 marca.

Nie zwlekaj, weź świat w swoje ręce i zmień go na lepsze!

 

Jeśli czujesz niedosyt informacji odwiedź naszą stronę: www.youthinleadership.org oraz dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://on.fb.me/1fJriiB