Nauka 16.05.2016

DANCE WAVE!

Już 18. maja na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27) odbędzie się 6. edycja DANCE WAVE-a. Jest to najbardziej roztańczone wydarzenie tego roku, na którym niewątpliwie warto się pojawić. Od rana do późnego popołudnia odbywać się będą warsztaty taneczne. Zajęć będzie mnóstwo, od spokojnych i klasycznych styli, poprzez uliczne aż do gorących i pełnych energii. Zajęcia poprowadzą wspaniali, pełni pasji i energii instruktorzy z całej Polski. Jest to świetna okazja, aby pogłębić jak i dopiero rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Atrakcji będzie mnóstwo, nie zabraknie również ciekawych nagród i upominków. Zwieńczeniem pracowitego dnia warsztatów będą BITWY TANECZNE . Rywalizacja odbędzie się wieczorem w klubie B4 na ulicy Bracka 4. Tancerzy będzie oceniać profesjonalne jury. Nagrodą główną jest wycieczka do Hiszpanii ufundowana przez Party Camp, a dla wszystkich uczestników przewidziana jest świetna zabawa.

Dodatkowo, 18. maja będzie zorganizowana zbiórka dla Tosi,  podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Tosia jest 13-letnią dziewczynką z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Nie chodzi samodzielnie, codziennie jeździ na żmudną rehabilitacje, ale mimo to nie traci nadziei. Chce zostać aktorką, piosenkarką, a my właśnie mamy możliwość pomóc jej w spełnieniu tych marzeń poprzez zbiórkę pieniędzy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na warsztaty taneczne, bitwy w klubie jak i zbiórkę pieniędzy dla Tosi!

 

Więcej informacji:

Fanpage na Facebooku -> https://www.facebook.com/DanceWaveUEK/?fref=ts

Wydarzenie -> https://www.facebook.com/events/1057642427630406/

Strona -> http://nzsuek.pl/dance-wave/

 

Już 18-tego maja na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będzie miała miejsce 6 edycja DANCE WAVE-a. Od rana do wieczora odbędą się warsztaty taneczne w przeróżnych rytmach- od spokojnych i klasycznych styli przez uliczne aż do gorących i pełnych energii. Zajęcia poprowadzą wspaniali oraz pełni pasji instruktorzy z całego Krakowa jak i okolic. Tego same dnia, w klubie B4 na Brackiej 4, odbędą się BITWY TANECZNE. Będzie to wieczorna rywalizacja młodych, utalentowanych tancerzy, których będzie oceniać profesjonalne jury. Dla wygranej osoby przewidziana jest wspaniała nagroda- Wyjazd na Party Camp do Hiszpanii a dla wszystkich gwarantowana super zabawa. Dodatkowo, 18-tego maja będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy dla Tosi, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Tosia jest 13-letnią dziewczynką z czterokończynowym porażeniem mózgowym, która nie chodzi samodzielnie. Pomóżmy jej spełnić marzenia.

Zapisy na warsztaty już od 27 kwietnia a na bitwy od 30 marca do 30 kwietnia na:

http://nzsuek.pl/dance-wave/

 

Serdecznie zapraszamy!