News 05.09.2018

Czy warto wymienić smartfon na nowszy model?

Każdego roku na rynku, zarówno światowym, jak i polskim, pojawiają się nowe modele smartfonów, oferując jeszcze lepsze osiągnięcia, możliwości oraz jakość usług niż dotychczasowe telefony komórkowe. Każdego roku, producenci toczą zacięty bój o klienta, starając się przekonać go, że to po ich produkt powinien sięgnąć – oczywiście, jest to zrozumiałe działanie, ale co w sytuacji, kiedy posiadamy już smartfona, jesteśmy z niego zadowoleni i niespieszno nam do wymiany?

 

Z jednej strony, wymiana telefonu na lepszy model co dwanaście lub dwadzieścia cztery miesiące jest sporym wydatkiem, jednak jeśli pomyślimy o tym jak o inwestycji, zdecydowanie warto rozważyć taki krok. Posiadany dotychczas smartfon jest oczywiście nadal funkcjonalny, lecz spoglądając na oferty różnych operatorów, można znaleźć ciekawe oferty, które nie uszczuplą zbytnio domowego budżetu.

Przy codziennym użytkowaniu telefonu, bardzo szybko znajdujemy jego wady i mankamenty, które sprawiają, że doskonale wiemy, czego wystrzegać się przy kolejnych modelach. Niektórzy będą mniej zadowoleni z baterii, inni z wydajności smartfonu, a jeszcze innych rozczaruje jakość wykonywanych zdjęć. Przy wymianie telefonu, warto więc zastanowić się, jaką poprawę do naszego życia i korzystania z urządzenia, powinien wnieść nowy nabytek.

Jeśli wymiana to na jaki model?

Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie ma, gdyż każdy preferuje inne rozwiązania technologiczne, jednak z pewnością warto rozważyć jedną z najnowszych propozycji – Samsung Galaxy A6Wszystko za sprawą świetnej promocji producenta, który oferuje zwrot 300 złotych za twój obecny smartfon, a także szereg innych korzyści jak na przykład wyjątkowe słuchawki, czy innego rodzaju gadżety. Samsung oferuje więc nie tylko świetny telefon, ale również ciekawy bonus za wymianę urządzenia na nowszy model.

Jak zapewnia sam producent w Samsung Galaxy A6 znajdziemy dokładnie to, czego szukamy w tego typu urządzeniach. Wyposażony w bezramkowy wyświetlacz Infinity display, przedni aparat 16 Mpix, podwójny aparat na tylnej obudowie oraz pamięć rozszerzalną aż do 256 gigabajtów z pewnością zadowoli niejednego użytkownika. To główne korzyści, które dostrzeżemy już po chwili korzystania z telefonu, ale warto także zwrócić uwagę na czas pracy wynoszący do 70 godzin słuchania muzyki, pozwalający na jeszcze dłuższe cieszenie się ulubionymi utworami bez konieczności ładowania smartfonu.

 

Tylko i wyłącznie od nas zależy, jak często będziemy wymieniać telefon na nowszy, lepszy model, jednak spoglądając na różne oferty operatorów, możemy decydować się na taki ruch zdecydowanie częściej niż kiedyś – niemal na każdym kroku czekają na nas rozmaite promocje oraz bonusy. W ten sposób, możemy otrzymać nie tylko nowy smartfon, ale na przykład zwrot gotówki za poprzednie urządzenie czy świetne akcesoria, które umilą korzystanie z telefonu. Może więc wymiana to wcale nie taki zły pomysł, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie korzyści płynące z tego ruchu?