Nauka 28.11.2015

BIT - BEST IT Festival

Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice 25 listopada zorganizowało Targi Pracy z okazji kolejnej już edycji BIT - BEST IT Festival objętej honorowym patronatem Rektora. Odbyły się one na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskie w Gliwicach. Uczestnicy targów mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat trendów panujących obecnie na rynku pracy, nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, poznać aktualne wymagania potencjalnych pracodawców oraz zapoznać się z ofertami praktyk i staży.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród studentów. Dzięki systemowi rejestracji każda z firm biorących udział w wydarzeniu uzyskała dostęp do bazy CV użytkowników, co znacznie zwiększa szanse na zdobycie przez studentów wymarzonej pracy.

Targi pracy nie były oczywiście ostatnią częścią tej edycji  BIT Festivalu. Dalej trwają zapisy na warsztaty organizowane przez firmy z branży IT oraz Karierę na Start, na które można aplikować przez stronę http://bit.bestgliwice.pl. Na stronie internetowej wydarzenia dostępne są również opisy i terminy warsztatów.

BIT Festival to duże wydarzenie, które z edycji na edycję coraz prężniej się rozwija, ma pozytywny odzew wśród firm oraz studentów i jest zawsze wykonane na profesjonalnym poziomie.